Start a závěr

Vstup do areálu je v sobotu možný od 11.30. První kapela začíná hrát ve 12.00. Program končí ve 02.30. Do Lužné i zpět vás z Rakovníka zdarma v obou dvou dnech přiveze náš Coombalbus (viz záložka Doprava). Po oba dva dny je možné zdarma přespat ve stanovém městečku.

Bez pásky to nejde

Proti zakoupené vstupence na vstupu do areálu festivalu dostanete pásku barvy odpovídající typu vaší vstupenky. Pokud si všimneme, že se v areálu pohybujete bez pásky, případně s nesprávnou barvou pásky, oholíme vám knír a ochranná služba vás vyvede z areálu festivalu.

Jídlo

Zajistíme vám famózní catering za rozumné ceny pro masožravce i vegetariány. Vlastní jídlo si tedy prosím na Coombal nenoste. Když to zkusíte, na vstupu vám ho ten chlapík z ochranky na místě sní.

Pití

Výborné rakovnické pivo Bakalář poteče z několika píp. Profíci vám namíchají skvělé koktejly a široká bude i nealko nabídka. Vlastní pití si tedy prosím na Coombal nenoste. Když to zkusíte, na vstupu vám ho ten chlapík z ochranky na místě vypije (ten druhý, ne ten, co bude jíst).

Přijďte s knírem

Staňte se majitelem nejlepšího kníru (a outfitu) festivalu Coombal – nechte se vyfotit v našem fotostánku a zapojte se do soutěže. Když vás porota vybere, váš knír vstoupí do historie a nemine vás ani odměna. Letos máte spoustu možností, jaký styl vybrat. Vezměte si za vzor jednoho z maskotů z uplynulých 9. ročníků.

Stanování

Po obě dvě noci můžete zdarma stanovat ve stanovém městečku na travnatém koberci vedle fotbalového hřiště. Máme pro vás připravenou mobilní sprchu i trvalý přístup k pitné vodě.

Děti

Děti do výšky 150 cm s doprovodem dospělé osoby mají vstup zdarma. I bez kníru.

Dětský koutek

Když si děti zrovna nebudou chtít zatančit před některým z pódií, můžou si hrát v krytém dětském koutku, kde budeme mít profesionální dozor složený ze zkušeného týmu rakovnického Centra pro děti, mládež a dospělé DRAK. Dětský koutek bude fungovat v sobotu od 12.00 do 20.00. Součástí dětského koutku bude i skákací hrad, kde za bezpečnost dětí odpovídají jejich rodiče.

Zbraně

Pro vnášení zbraní jakéhokoliv druhu a různých obranných sprejů platí přísný zákaz. Bezpečnostní služba je oprávněná provádět osobní prohlídky při vstupu do areálu.

Psi

Když přijdete se psem, který bude neustále na vodítku a v případě tzv. bojových plemen i trvale s náhubkem, nevyhodíme vás. A když bude mít míň než 150 cm, bude mít vstup zdarma. Ale bez legrace - budeme mnohem radši, když svého psa necháte doma.

Ošetření

Pokud by kdokoliv potřeboval základní lékařkou pomoc, je k dispozici vedle hlavního pódia. Jakýkoliv člen organizačního týmu vám rád pomůže.

Třídíme

V areálu festivalu najdete popsané popelnice na tříděný odpad (plasty) – kelímky od piva a dalších nápojů. Prosíme, používejte je a nevhazujte do nich jiné odpadky!

Nezlobte

V případě, že pořadatelé vyhodnotí vaše chování jako nevhodné, oholí vám knír a s pomocí ochranné služby vás nechají vyvést mimo areál festivalu bez nároku na vrácení vstupného a možnost návratu.

Co neovlivníme

Pořadatelé neodpovídají za škodu na majetku či zdraví účastníků festivalu, pokud není tato škoda zaviněná porušením právních předpisů pořadatelem a v přímé souvislosti s tímto porušením. Pořadatel neodpovídá za škodu či ušlý zisk v případě okolností vylučujících odpovědnost jako jsou např. živelné pohromy a jiné nepředvídatelné okolnosti (tzv. vyšší moc). Pořadatel má také právo měnit již oznámený line-up v případě nečekaných událostí. Pořadatel může dávat nezbytné pokyny účastníkům festivalu za účelem zachování bezvadného průběhu festivalu, bezpečnosti účastníků a ochrany majetku. Návštěvníci jsou povinni tyto pokyny respektovat.